a
Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem dekoracji ślubnych - od bukietu i butonierki, kwietnej aranżacji miejsca ceremonii oraz przyjęcia weselnego, po stworzenie stref aktywizujących gości oraz sesje poślubne.

ŚLUBY

Nasza oferta

Nie pracujemy na ogólnej ofercie – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Każda realizacja, nawet w tym samym miejscu różni się ilością dodatków, rodzajem kwiatów, formą kompozycji itp. Dlatego wypracowaliśmy sobie system, który do tej pory sprawdza się bez zarzutów. Poniżej, w kilku krokach przedstawiamy schemat naszego działania:

 

Formularz ślubny

Zachęcamy do wypełnienia naszego formularza ślubnego, który znajduje się w wersji online pod tym linkiem: Oferta ślubna

Wypełnienie naszego formularza zajmuje kilka minut – prosimy o wypisanie istotnych dla nas informacji: takich jak np. dane kontaktowe, miejsce ślubu oraz przyjęcia weselnego, daty, ogólnej koncepcji i wizji oraz pomysłu. Następnie zaznaczenie pozycji, które Was interesują (chcielibyście uwzględnić we wstępnej wycenie).

 

Oferta

W odpowiedzi na wypełniony formularz (opierając się o informacje w nim zawarte) w przeciągu kilku dni prześlemy naszą propozycję kosztową na podany adres email. Jest to oczywiście wstępna i bardzo ogólna wycena, która wymaga dokładniejszego omówienia i podlega negocjacjom.

 

Akceptacja

Po wstępnej akceptacji naszej oferty zapraszamy Was na spotkanie, podczas którego możemy omówić wszystkie niejasności, ustalić szczegółową wizję i pragnienia.

 

Umowa

W zależności od terminu realizacji podpisujemy umowę: rezerwującą termin Waszego ślubu – macie wówczas pewność, że trzymamy dla Was ten termin, a szczegóły możemy sobie ustalić później (jest to szczególnie wygodne przy zleceniach na kolejne sezony ślubne, kiedy trendy, pomysły, pragnienia dopiero się kształtują i mogą się zmieniać). Pobieramy wówczas zadatek rezerwacyjny. Na wykonanie określonego zakresu usług – (często ta pełniejsza umowa, przy sprecyzowanych już pragnieniach oraz konkretnej wizji również zawiera paragraf dotyczący rezerwacji terminu) – podpisujemy ją bazując na ostatniej aktualizacji oferty. Zaliczkę prosimy o wpłacanie około miesiąca przed datą realizacji (30% wartości zlecenia).

 

Aktualizacje kosztorysu

Naszą ofertę możecie swobodnie modyfikować – podsumowujemy wszystko maksymalnie dwa tygodnie przed datą Waszej uroczystości – a każda aktualizacja jest aneksem do podpisanej umowy, przesłana jest każdorazowo drogą elektroniczną do osoby kontaktowej z prośbą o pisemną akceptację. Dzięki temu macie możliwość dokonywania modyfikacji – dodawania, usuwania, zmieniania pozycji. Ostatecznie obowiązuje ostatnia, zaakceptowana wersja kosztorysu/oferty.

 

Dyspozycyjność

Jesteśmy do Waszej dyspozycji – bardzo się staramy, by rozwiewać Wasze wszelkie wątpliwości, pomagać, wspierać. Kiedy tylko czujecie potrzebę – możemy się z Wami spotkać i porozmawiać o naszej współpracy, wizji realizacji. Nie mamy problemu z kontaktowaniem się z Wami poprzez komunikatory czy media społecznościowe (prosimy tylko o zachowanie zdrowego rozsądku).

 

Realizacja

Pozostawcie nam wszelkie aspekty realizacji – Wy macie w tym dniu się zrelaksować, skupić na sobie i swoich bliskich.

Nasze kwiaty

Wychowaliśmy się w ogrodzie naszego dziadka – wśród rabatek, powojennych szklarni oraz tuneli foliowych. Przez lata współtworzyliśmy z rodzicami gospodarstwo ogrodnicze. Dlatego też nie wyobrażamy sobie, byśmy nie uprawiali własnych kwiatów na potrzeby naszych realizacji. Jest to dla nas naturalna kolej rzeczy. Daje nam to wielka swobodę – znamy swoje rośliny, wiemy czego możemy się po nich spodziewać. Jaka jest ich trwałość i świeżość. Sami decydujemy ile i jakich kwiatów jest nam niezbędnych przy danej realizacji. Wiemy kiedy je ściąć i jak przechować, aby zachowały swoje piękno i cieszyły oczy jak najdłużej. Daje nam to niesamowitą frajdę, kiedy możemy komponować bukiety wprost z ogrodu, spacerując po rabatkach i zrywając odpowiadające nam kwiaty. Oczywiście, taki profil działalności wiąże się też z wielkim stresem i nakładem pracy. Sianie, pikowanie, sadzenie, pielenie, podlewanie, nawożenie… walka z chorobami i szkodnikami… Ale satysfakcja rekompensuje cały ten trud i ciężką pracę.

Staramy się wyszukiwać dla Was coraz to ciekawszych odmian i gatunków. Niepowtarzalnych, jedynych w swoim rodzaju. Nie ograniczamy się do roślin z babcinych ogródków, które obecnie zyskują drugą młodość – ale sięgamy też po sadzonki, które sprowadzamy z Wielkiej Brytanii czy Stanów Zjednoczonych.

Nasza pracownia

Nasza pracownia znajduje się w Obornikach, na terenie naszego ogrodu, dlatego wygodnie jest nam tutaj tworzyć Wasze kompozycje – ponieważ mamy wszystko w zasięgu ręki 😉

Znajdujemy się w centrum miasta, jednak otoczeni ogrodem, obszerną łąką i rzeką. Jest u nas pełno zwierząt i spokój unosi się w powietrzu.

Pomimo małej przestrzeni roboczej to tutaj powstają wszystkie realizacje. Nasz system pracy polega na tworzeniu kompozycji, bukietów i dodatków właśnie w naszej pracowni – po czym transportujemy wszystko na miejsce realizacji (oczywiście dotyczy to kompozycji, które można przewozić i wykonać wcześniej). Taka forma pracy ma swoje plusy i minusy – jednak nie wyobrażamy sobie, aby pracować inaczej.

Nasze Panny Młode

Bardzo dziękujemy naszym Pannom Młodym za nadesłanie swoich zdjęć.

Kliknij i poznaj je