a
Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem dekoracji ślubnych - od bukietu i butonierki, kwietnej aranżacji miejsca ceremonii oraz przyjęcia weselnego, po stworzenie stref aktywizujących gości oraz sesje poślubne.

Zapoznaj się z kilkoma ogólnymi informacjami, następnie wybierz interesującą Cię formę przygotowania oferty kosztowej

Przyjrzyj się z naszej estetyce (polecamy odwiedzić nasz Instagram), pracujemy wyłącznie w nurcie stylistyki, którą znajdziecie w naszym portfolio oraz social mediach.

Tworzymy lekkie, swobodne kompozycje i instalacje bazujące na kwiatach sezonowych głównie z mojej uprawy oraz lokalnych ogrodników i sprawdzonych dostawców. Również korzystamy z rodzimej zieleni.

Dojedziemy w każdy zakątek Polski. Przy odległościach powyżej 200 km – niezbędne jest zapewnienie nam noclegu (wpisujemy jego koszt do oferty)

Wybierz interesującą Cię formę przygotowania oferty

OFERTA
OGÓLNA

Przygotowana na podstawie zaznaczonych pozycji w formularzu ślubnym

*szacowany budżet: od 10 tys zł

OFERTA
INDYWIDUALNA

Stworzona na podstawie kilku punktów z niezbędnymi informacjami. Kosztorys zostanie przygotowany wraz z moodboardem/szkicem projektowym

*szacowany budżet: od 30 tys zł

Nasze kwiaty

Wychowaliśmy się w ogrodzie naszego dziadka – wśród rabatek, powojennych szklarni oraz tuneli foliowych. Przez lata współtworzyliśmy z rodzicami gospodarstwo ogrodnicze. Dlatego też nie wyobrażamy sobie, byśmy nie uprawiali własnych kwiatów na potrzeby naszych realizacji. Jest to dla nas naturalna kolej rzeczy. Daje nam to wielka swobodę – znamy swoje rośliny, wiemy czego możemy się po nich spodziewać. Jaka jest ich trwałość i świeżość. Sami decydujemy ile i jakich kwiatów jest nam niezbędnych przy danej realizacji. Wiemy kiedy je ściąć i jak przechować, aby zachowały swoje piękno i cieszyły oczy jak najdłużej. Daje nam to niesamowitą frajdę, kiedy możemy komponować bukiety wprost z ogrodu, spacerując po rabatkach i zrywając odpowiadające nam kwiaty. Oczywiście, taki profil działalności wiąże się też z wielkim stresem i nakładem pracy. Sianie, pikowanie, sadzenie, pielenie, podlewanie, nawożenie… walka z chorobami i szkodnikami… Ale satysfakcja rekompensuje cały ten trud i ciężką pracę.

Staramy się wyszukiwać dla Was coraz to ciekawszych odmian i gatunków. Niepowtarzalnych, jedynych w swoim rodzaju. Nie ograniczamy się do roślin z babcinych ogródków, które obecnie zyskują drugą młodość – ale sięgamy też po sadzonki, które sprowadzamy z Wielkiej Brytanii czy Stanów Zjednoczonych.

Nasza pracownia

Nasza pracownia znajduje się w Obornikach, na terenie naszego ogrodu, dlatego wygodnie jest nam tutaj tworzyć Wasze kompozycje – ponieważ mamy wszystko w zasięgu ręki 😉

Znajdujemy się w centrum miasta, jednak otoczeni ogrodem, obszerną łąką i rzeką. Jest u nas pełno zwierząt i spokój unosi się w powietrzu.

Pomimo małej przestrzeni roboczej to tutaj powstają wszystkie realizacje. Nasz system pracy polega na tworzeniu kompozycji, bukietów i dodatków właśnie w naszej pracowni – po czym transportujemy wszystko na miejsce realizacji (oczywiście dotyczy to kompozycji, które można przewozić i wykonać wcześniej). Taka forma pracy ma swoje plusy i minusy – jednak nie wyobrażamy sobie, aby pracować inaczej.

Nasze Panny Młode

Bardzo dziękujemy naszym Pannom Młodym za nadesłanie swoich zdjęć.

Kliknij i poznaj je