a
Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem dekoracji ślubnych - od bukietu i butonierki, kwietnej aranżacji miejsca ceremonii oraz przyjęcia weselnego, po stworzenie stref aktywizujących gości oraz sesje poślubne.

POZNAJCIE NAS!

MAGDA

Założycielka, naczelna koordynatorka i florystka Pracowni Zieleni. Całe swoje życie spędziła w ogrodzie i szklarniach swojego dziadka, gdzie uczyła się wiedzy o roślinach, ich hodowli i kompozycjach. Pracownia Zieleni powstała w 2015 roku i zajmuje się przede wszystkim tworzeniem kompleksowych kwietnych opraw ślubnych. Magda jest odpowiedzialna również za pierwszy kontakt z Wami, prowadzenie rozmów, spotkania, tworzenie ofert.

KUBA

Kuba jest głównym, technicznym dowodzącym w Pracowni Zieleni. Nie ma dla niego rzeczy, których nie da się wykonać. Odpowiedzialny jest za tworzenie i montaż wszelkich konstrukcji, logistykę nadgabarytowych elementów scenografii oraz prace na wysokościach. Bez wsparcia Kuby wiele realizacji nie powstałoby w takim wymiarze, jaki był pierwotnie zaplanowany.

AGNIESZKA

Wspólnie z Magdą, od dziecka biegała po szklarniach i ogrodzie dziadka. W przeciwieństwie do Magdy, szybko z niego uciekła. Twórczy umysł i wulkan pozytywnej energii. Dzięki niej, na realizacjach nigdy nie jest poważnie i nudno. Działanie w Pracowni Zieleni jest dla niej cudowną odskocznią od korporacyjnej codzienności.

GOSIA

Główna florystka w Pracowni Zieleni. To właśnie Gosię najczęściej możecie spotkać na montażach dekoracji. Konkretna, zaangażowana i twórcza. Żadnej pracy się nie boi (nawet tej na wysokościach). Pracująca w totalnym skupieniu, z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Zaraża miłością do kwiatów. Mistrzyni ciętej riposty – w pracy odpoczywa.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Prześlij swoje CV na

hello@pracowniazieleni.pl

Uwielbiamy naturalne kompozycje z wykorzystaniem roślin, które (dzięki nabytym umiejętnościom) sami hodujemy.

Większość kwiatów, z których przygotowujemy dla Was bukiety lub wykorzystujemy w dekoracjach pochodzą z naszych szklarni, grządek i pól.

Wychowaliśmy się i pracujemy wśród natury. Nad rzeką, łąką – otoczeni ogrodem i lasem.

Pragniemy przenieść przynajmniej część tego czym jesteśmy otoczeni na Wasze przyjęcia weselne.

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem dekoracji ślubnych – od bukietu i butonierki, kwietnej aranżacji miejsca ceremonii oraz przyjęcia weselnego, po stworzenie stref aktywizujących gości oraz sesje poślubne.

(autorzy wykorzystanych fotografii: Tomczak Foto, EG Photography, Ślubnestudio.net)